Solária megaSun
Solária megaSun
mapa webu

Kontaktní formulář

Solária megaSun


Mega-Sunshine
G.E.A. Vetrano s.r.o.
Nádražní 118/923
702 00 Moravská Ostrava

oficiální partner KBL, výrobce solárií megaSun pro Českou republiku

Copyright © G.E.A. Vetrano s.r.o.

solárium solária megasun solárií vybavení mega servis kosmetika solární kbl výrobce pro vás úspěch nebo trend nákupu koupě nového měli renomované značky záruční fiji zákazník prodejce nové dostanete
 

Vybavení solárií megaSun

Doplňky - lexikon


ACS

ACTIVE FLEX

AIR CON

AQUA COOL

AROMA
...a mnoho dalších
» Doplňky - lexikon - detailní informace

CPI Energy

Originál je nyní ještě lepší! CPI Energy je technickým vylepšením stávajícího systému CPI a vynálezem výrobců solárií megaSun. S novým systémem CPI energy můžete mít vždy k dispozici maximální výkon a garantovanou bezpečnou budoucnost!
» CPI Energy - detailní informace

X-traTan

Nejmodernější vysokotlaká solária zajišťují extra vysoký výkon. A průběžné zhnědnutí v oblasti ramen – extra rovnoměrné, extra intenzivní.
» X-traTan - detailní informace

P2

Pigmentové trubice p2 se dodává pro novodobé pigmentové trubice, které tak spolu s běžnou technikou docilují perfektní a kůži šetřící výsledky opalování, a dosud neznámým způsobem stimulují tvorbu vitamínu D3.
» P2 - detailní informace

intelliSun = P2 + CPI. Ovládací komfort na nejvyšší úrovni. Již před ozařováním mohou být na obslužném poli venku na soláriu provedena zákazníkem nastavení k dobrému pocitu. Osobní slunce pro každý druh pokožky. Konečně není přání po zcela osobním slunci pouhou myšlenkou – megaSun nabízí řešení.
» intelliSun - detailní informace

preSelection

Optimální display pro obsluhu, který lze ovládat na horní části sluneční lavice. Různá nastavení, aby se člověk cítil dobře, je tak možné pohodlně a jednoduše provést již před opalováním.
» preSelection - detailní informace

vibraSystem

Společnost megaSun našla způsob, jak zefektivnit péči o tělo. Solária megaSun Tower pureEnergy a megaSun Space 2000 mohou být nyní vybavena zcela novým systémem vibraSystem.
» vibraSystem - detailní informace

Centrální ovládání

Externí ovladač s jednoduchým ovládáním a řadou důležitých funkcí. megaSun megaTimer je možno připojit ke každému soláriu megaSun.
» Centrální ovládání - detailní informace

fourSeasons

fourSeasons umožňuje zažít barevný svět duhy. Sled barev stimuluje dobrý zdravotní stav Vašich zákazníků a dělá z opalování jedinečný zážitek.
» fourSeasons - detailní informace

megaSun trubice

Originální trubice přímo od megaSun
» megaSun trubice - detailní informace