Solária megaSun
Solária megaSun
mapa webu

Kontaktní formulář

Solária megaSun


Mega-Sunshine
G.E.A. Vetrano s.r.o.
Nádražní 118/923
702 00 Moravská Ostrava

oficiální partner KBL, výrobce solárií megaSun pro Českou republiku

Copyright © G.E.A. Vetrano s.r.o.

solárium solária megasun solárií vybavení mega servis kosmetika solární kbl výrobce pro vás úspěch nebo trend nákupu koupě nového měli renomované značky záruční fiji zákazník prodejce nové dostanete
 

Novinky solárií megaSun

Světové novinky solárií megaSun na veletrhu v Kolíně (Německo) 10/2009

megaSun prezentoval collarium mon amie, první collárium na světě. Nové kolagenové Tower SPACE pure Collagen, nový model SPACE 3000 a nové megaSun 6800 Intelli Sun.

» fotogalerie z výstavy

Světová novinka - collárium

megaSun prezentuje mon amie, první collárium na světě. mon amie je pěkné. mon amie je fascinující. mon amie je jedinečné. mon amie je - jako Vy! mon amie je první collárium na světě!

» detaily

megaSun Tower Star

megaSun Tower Star je první profesionální vertikální solárium s připojením na 230 V s EP (elektronik power) a externím přehrávačem MP3. Připojení v barvách modrá a červená, okamžitě exklusivně k dostání u megaSunshine. Vhodné k profesionálnímu použití v každém kosmetickém, kadeřnickém a fitness studiu, stejně jako ve studiu na provádění manikúry bez přípoje na 380 V, nebo také k použití v soukromém studiu doma.
» detaily

Výstava WORLD OF BEAUTY & SPA v Praze, 6.-7.3.2009

Děkujeme všem zákazníkům za návštěvu a Váš velký zájem o solária megaSun. Byli jsme úplně uchváceni návalem a velkým zájmem. V nejbližších hodinách a dnech se budeme snažit podrobně zodpovědět všechny osobní dotazy.

» fotogalerie z výstavy

Ocenění od výrobce

Dne 6.3.2009 jsme se opět přesvědčili o tom, že se úsilí, vytrvalost, dobré poradenství a dobrý servis vyplatí, neboť k našemu překvapení jsme jako jediný tým byli vyznamenáni výrobcem za své úsilí pohárem a diplomem.

» fotogalerie z výstavy

Exkurze do závodu výrobce solárií megaSun

Chtěli byste si otevřít v České republice nebo na Slovensku solárium nebo byste chtěli své dosavadní solárium nově vybavit, protože nejste spokojeni se svými stávajícími přístroji a výrobci? Nevíte však ještě, pro kterého výrobce se z důvodu velké rozmanitosti nabídek rozhodnout? Přesvědčte se sami a zúčastněte se bezplatné prohlídky závodu megaSun v dubnu 2009.

» detaily

Výstava WORLD OF BEAUTY & SPA

MEZINÁRODNÍ VELETRH KOSMETIKY, KADEŘNICTVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU. Navštivte náš stánek č. D 30 na pražském Výstavišti 6. a 7. března 2009, VÝSTAVIŠTĚ PRAHA 7 - HOLEŠOVICE. Ve stánku s číslem D 30 návštevníci získají veškeré informace nejen ohledně solarií megaSun, poradíme Vám, jaké je nejlepší místo pro solárium, financování a rozjezd.

» detaily

megaSun Tower pure Energy T200 se systémem Four Seasons

Tak jako u megaSun Tower Space 2000, nyní i megaSun Tower pure Energy T200 se systémem Four Seasons - Čtyři roční období. Ponořte se do moře z barev. Harmonicky se měnící barvy akcentovaného osvětlení solária noří kabinu do působivého světla. Barvy čtyř ročních období cítíte velmi blízko a uvolníte se v teple a ve světle.

» detaily

MegaSun solária splňují nejvyšší kvalitativní nároky!


Proto pouze Mega Sunshine jako oficiální partner megaSun pro Českou republiku a Slovensko, z přesvědčení o kvalitě, stabilitě hodnoty a spolehlivosti solárií megaSun, poskytujeme svým zákazníkům od 1.2.2009 při nákupu nového solária megaSun bezplatné prodloužení záruky na 36 měsíců.

» detaily

vibraSystem

vibraSystem je speciální masážní plocha integrovaná do podlahy solárií megaSun Tower pureEnergy a megaSun Space 2000. Tuto novinku lze bez problémů namontovat také do již vyrobených solárií megaSun Tower pureEnergy a megaSun Space 2000.
Senzační, měřitelné výsledky už po 10 minutách.
» detaily

megaSun - jednička v inovaci

S novými solárii megaSun 6800 a 7900 alpha se megaSun - the sunshine company znovu ujímá důkazu, že krása si může podmanit srdce zákazníků jen v kombinaci s inovačními, funkčními technologiemi.

Inovační technologie musí přesvědčovat, jinak nenajdete trh. megaSun, číslo 1 v inovacích, zná trh solárií již po desetiletí. Jen když inovace znatelně fungují, tj. zákazníci pocítí novinku jako skutečný prospěch, budete přijati a oblíbeni.
» detaily

megaSun - číslo 1 v úspoře energie

Společnost Sunshine Company uskutečňuje důsledně svoji vizi nabízet solária pro nejvyšší nároky, a sice v každém ohledu. Být vůdcem technologie, znamená převzít odpovědnost. Toho si je Sunshine Company velmi dobře vědoma. A tato odpovědnost se bere velice vážně i ve firmě megaSun. Žhavě nová solária megaSun 5800, 6800 a 7900 to dokazují ovlivňujícím způsobem. Aby to ale bylo také skutečně vidět, chce megaSun zavést symbol - pečeť životního prostředí megaSun. Tuto pečeť bude nyní vidět stále častěji, protože tato nová cesta je důsledně sledována. To je dobré pro zákazníky i pro životní prostředí, neboť to znamená konkrétně: Výkonná solária ve skutečně příjemném designu, která nejen že dobře vypadají a při správném používání poskytují to nejlepší pro pokožku i ducha, ale ještě šetří energii a jejich údržba je velice jednoduchá. To znamená, zde se šetří zdroje životního prostředí a snižují náklady! Jaká to kombinace! To existuje jen u megaSun!

Four Seasons - Čtyři roční období


Ponořit se do moře z barev. Harmonicky se měnící barvy akcentovaného osvětlení solária noří kabinu do působivého světla. Barvy čtyř ročních období cítíte velmi blízko a uvolníte se v teple a ve světle.

Perspektivní High-Power RGB-LED technologie zaručuje silnou svítivost stejně jako dlouhou životnost cca 100.000 hodin.
» detaily

Automatic Volume Control - Automatická kontrola hlasitosti


Automatic Volume Control se řídí v závislosti na výkonu větrání. Hlasitost interního i externího projektoru se automaticky přizpůsobí hladině hlasitosti ventilace

To je mega uvolňující!

Electronic Power - Elektronický výkon


Uspořte touto technologií s elektronickými předřadnými přístroji cca 33% energie pro solárium. EP spoří nejen náklady, snižuje též vývoj tepla a váhu solária. Nové série megaSun 6800 a 7900a jsou téměř o 100 kg lehčí nežli srovnatelné přístroje s tradiční technikou.

To je mega úsporné!

USB Audio


To existuje pouze u megaSun: USB-připojení venku na soláriu k jednoduchému a rychlému připojení USB-tyčinky (flash disk) s vlastní hudbou zákazníka.

Nové série megaSun 6800 und megaSun 7900a nabízí tuto novou charakteristiku již sériově.

Jaká to mega idea!

intelliSun = p2 + cpi

Ovládací komfort na nejvyšší úrovni. Již před ozařováním mohou být na obslužném poli venku na soláriu provedena nastavení zákazníkem k dobrému pocitu. Osobní slunce pro každý druh pokožky není konečně přání po zcela osobním slunci pouhou myšlenkou – megaSun nabízí řešení. intelliSun se orientuje podle přirozeného slunění. Splňuje nárok prostřednictvím správného dávkování ve třech stupních (základní, středomořský, karibský), vyhovět individuálním typům pokožky a tím docílit uspokojivého ozařovacího výsledku. Výhody: nejvyšší efektivita solárií nasazením p2 trubic. Optimální nastavení spektra na daná přání zákazníků, týkající se ozařování. Jednoduché zacházení prostřednictvím novodobého obslužného konceptu.
» detaily

megaSun 6800

Nový fantastický Model MegaSun 6800 - nejnovější model z designového a rozvojového oddělení megaSun, fantastický Model megaSun 6800 bude u nás v prodeji od 7.2.2008. Exklusivní informace týkající se tohoto nového progresivního solária získáte přirozeně jako vždy z první ruky u nás. Zavolejte nám nebo nám napište, a my Vás budeme neprodleně kontaktovat a dohodneme si s Vámi osobní termín.
» detaily

megaSun 7900 Alpha

megaSun 7900 Alpha - exklusivní informace - v roce 2008 přijde!!!! Nejnovější model z designového a rozvojového oddělení megaSun, megaSun 7900 Alpha bude u nás v prodeji od 28.2.2008. Exklusivní informace týkající se tohoto nového progresivního solária získáte přirozeně jako vždy z první ruky u nás. Zavolejte nám nebo nám napište, a my Vás budeme neprodleně kontaktovat a dohodneme si s Vámi osobní termín.
» detaily

megaSun 5800

Žhavá novinka megaSun 5800!!! - Kromě již tradiční obsáhlé základní výbavy zákazníky zaujme z nových funkcí jiste LED diodové dekorační osvětlení Four Seasons ve čtyřech barvách s automatickou změnou barvy prosvětlených částí solária nebo třeba opalovací systém P2 Perfect Tan se zářivkou UVB pro zvýšení pigmentace a tvorbu vitamínu D.
» detaily

p2 = pigmentové trubice

Nový systém pro zvýšení pigmentace - novinka u solárií megaSun - logo P2 označuje solária vybavená novým systémem se zářivkou UVB, která zabezbečuje zvýšení pigmentace při opalování a lepší tvorbu vitaminu D. Nově jsou tímto systémem vybavena solária řady 5600 / 5800 (novinka) / 6800 / 6900 a 7900. Budoucnost celého solárního odvětví bude ve znamení prevence a wellness. Představení p2 pigmentových zářivek na letošním veletrhu Solaria, dosáhlo svého vrcholu, když tímto byla nabídnuta nová alternativa k již zaběhnutým formám slunění. Stěžejní bod leží v nové technice slunění, tzn. ve speciálních p2 pigmentových zářivkách. Díky této nové technologii se podařilo záření UV–A a UV-B sloučit a výsledek předčil všechna očekávání. Dvojitý sluneční systém umožňuje rychlou tvorbu melaninu a tím intenzivní zhnědnutí, za druhé straně tvorbou vitaminu D3 se vytváří životně důležité biopositivní efekty.
» detaily

CPI energy

Novinka cpi energy...dává Vám křídla! - originál je nyní ještě lepší! cpi energy je technickým vylepšením stávajícího systému cpi a vynálezem výrobců solárií megaSun. S novým systémem cpi energy můžete mít vždy k dispozici maximální výkon a garantovanou bezpečnou budoucnost! Systém cpi energy umožňuje snadné a rychlé nastavení kdekoli ve světě dle všech platných standardů pro UV zařízení. Nyní připraveno pro 0,3 a následné budoucí standardy! cpi energy - vyšší výkon, nižší spotřeba energie! Solária megaSun vybavená systémem cpi energy jsou připravena na budoucnost nejen kvůli snadnému ovládání. Všechny modely vybavené systémem cpi energy mají o více než 25% nižší spotřebu energie, což je nezanedbatelné snížení finančních nákladů na spotřebovanou elektrickou energii a značná výhoda zejména pro provozovatele studia! Stejně tak systém cpi energy výrazně prodlužuje životnost UV-lamp až na 140% původní životnosti a jejich účinnost na 1.100%. Se systémem cpi energy lze snadno získat více energie bez zvýšení spotřeby energie. Systém cpi energy dává křídla Vašemu opalovacímu studiu!
» detaily