Solária nové generace

s řadou unikátních systémů bezpečného a pohodlného opalováníČASTO KLADENÉ OTÁZKY1. Co je to terapie pomocí červeného neboli kolagenního světla?
Terapie pomocí červeného světla má skvělé kosmetické a hojivé účinky. Slovo "léčení" je definováno jako "přirozený proces, kterým se tělo samo opraví." A to je přesně to, co se stane, vystavíte-li své tělo tomuto záření. Červené světlo o vlnové délce 630 až 660 nm (nanometrů) má schopnost proniknout hluboko do vrstvy pokožky, což posiluje fibroblasty, které jsou zodpovědny za tvorbu kolagenu a produkci elastinu. Díky tomu se pak pokožka dokáže sama regenerovat, a vypadá mnohem mladší a zdravější. Ačkoli se může zdát, že se jedná o kosmetický zákrok, ve skutečnosti byla pouze aktivována funce hojení těla. Ošetření se provádí v zářízení podobnému soláriu, tak aby přineslo skvělé výsledky nejen pro Váš obličej, ale také tělo.

2. Co je příčinou stárnutí pleti?
Fibroblasty, jež jsou umístěny na škáře (vrstva kůže, která se skládá z pojivové tkáně a chrání tělo před poškozením ) jsou odpovědné za tvorbu kolagenu. Během pobytu na slunci, při stresových situacích, ale také díky procesu stárnutí, fibroblasty postupně ztrácí svou funkci kolagen produkovat. S přibývajícími léty a nedostatečným množstvím kolagenu se na pleti vytváření hlubší a viditelnější vrásky, a pleť ztrácí svou pevnost.

3. Co můžete od kolagenního ošetření očekávat?
Výzkumy jednoznačně ukazují, že toto ošetření zlepšuje kvalitu pleti. Redukuje množství pigmentových skvrn, přispívá ke snížení velikosti pórů, podporuje energický a zdravý vzhled pokožky, a snižuje viditelnost jemných linek a vrásek. Červené světlo také stimuluje krevní oběh a napomáhá regenerovat elastinová vlákna, jež jsou naprosto nezbytná pro mladou a pevnou pokožku. Ošetření je dále vhodné pro celkové okysličení a detoxikaci pokožky.

4. Odkud tato technologie pocházejí?
Byla to právě NASA, která tuto technologii vyvinula. Nejprve ji využila pro pěstování rostlin ve vesmíru, pozdějí při hojení ran. V součastnosti se ošetření používá při léčbě pacientů po celém světě, stejně tak jako v kosmetických salonech pro dokonalý vzhled pokožky. NASA také provádí výzkum o používání tohoto záření při léčbě pacientů s rakovinou. Uvádí, že "tato technologie není v žádném případě škodlivá, a nemá žádné negativní vedlejší účinky." Toto ošetření je naprosto bezpečné a bez bolesti.

5. Jak často se musí toto ošetření podstoupit?
Je vhodné nejprve absolvovat úvodní program, díky němuž dosáhnete těch nejlepších výsledků. Po dokončení úvodního programu, společnost doporučuje tzv. udržovací ošetření, aby jste si i nadále své jedinečné výsledky udrželi.

6. Kdy uvidím výsledky?
Vaše pokožka je stejně individuální jako vy. Právě proto pokožka každého z nás reaguje jiným způsobem. Výsledky jsou závislé především na věku klienta, životním stylu, stravě a tak dále. Nicméně jasnější a zářívější pokožku uvidíte již po prvním ošetření. Podstoupíte-li však toto ošetření pravidelně, jemné vrásky, stařecké skvrny či jiné zabarvení obličeje se začně postupně vytrácet. Pro úplný přehled výsledků, se prosím podívejte se do sekce "Výhody kolagenu."

7. Jak dlouho budou výsledky viditelné?
Výsledky jsou závislé na celkové délce ošetření, a na momentální stavu a kvalitě pleti. Pokud přerušíte udržovací ošetření, časem se přirozeně mimické vrásky a jemné linie vrátí. Úvodní program tak může být v jakékoliv fázi znovu obnoven.

8. Je kolagenní terapie bezpečná?
Toto ošetření je jednou z mála metod, která jemně a bezbolestně snižuje příznaky stárnutí. Jelikož lampy neobsahují žádné UV záření, nejsou známy žádné vedlejší účinky.

9. Je ošetření vhodné pro každého?
Červené světlo je naprosto neškodné, a právě proto je vhodné pro všechny typy pleti. Lidé s nízkým krevním tlakem, trpící epilepsií nebo lidé se zvýšenou citlivostí na světlo nebo na léky, které tuto citlivosti způsobují (např. Antibiotika, třezalka tečkovaná, atd.) by se však měli ošetření vyvarovat. Ošetření rovněž není vhodné během těhotenství.

10. Mohu se na ošetření předem připravit?
Pro dosažení těch nejlepších výsledků, by měla být Vaše pokožka před ošetřením dokonale čistá, aby se záření dostalo až do nejhlubší vrstvy pokožky. Po ošetření není nutné použít krém, avšak je vhodné udržovat pokožku hydratovanou.